Sveikata ir poilsis

Skatiname ne tik integralų sveikatingumo ir poilsio požiūrį, bet siekiame jį įgyvendinti per tvarumo principus. Šio požiūrio tikslas yra sukurti ilgalaikį ir teigiamą poveikį ne tik mūsų nariams, bet ir plačiajai bendruomenei, prisidėdant prie visuomenės gerovės ir planetos darnaus vystymosi. Siekiame būti tvarumo ambasadoriais, žengiant į priekį su tikslu kurti ilgalaikę naudą visai bendruomenei ir prisidėti prie planetos darnaus vystymosi.


Ekologiška sveikata

Skatiname turėti atsakingus sveikatos įpročius ir mitybos pasirinkimus, prisidedant prie individualaus gerovės didinimo. Skatiname alternatyvius, mažai teršiančius transporto būdus ir organizuojame renginius, skatinančius tvarų judėjimą.


Tvarus turizmas ir poilsis

Tvaraus turizmo ir draugiškos aplinkos veikla leidžia mūsų nariams pasinaudoti atgaivinančiomis poilsiavietėmis, bet ir skatina aplinkos ir kultūrinę sąmoningumą. Stengiamės, kad mūsų veiklos būtų vykdomos laikantis aplinkos draugiškumo principų – nuo planavimo iki atliekų tvarkymo.


Švari aplinka ir inovacija

Informuojame ir organizuojame švietimo programas apie tvarumo svarbą, siekdami didinti bendruomenės sąmoningumą ir skatinti tvarų gyvenimo būdą. Noriai kuriame bendradarbiavimą su tvariais  verslais ir viešaisiais subjektais, kurie dalijasi mūsų vertybėmis ir skatina tvarų vystymąsi.


Vaikų sveika gyvensena